Besucherzahler male order brides russia
счетчик посещений

РАЗОМ ПОДОЛАЄМО БУЛІНГ!

Фінансовий звіт за перше півріччя 2018 рокуМіністерство освіти України

Положення, які регламентують роботу закладу

Положення про загальноосвітній навчальний заклад

ПОЛОЖЕННЯ про загальноосвітній навчальний заклад Загальна частина 1. Це Положення визначає основні засади діяльності загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності. 2. У цьому Положенні терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі України «Про загальну середню освіту».
Положення про загальноосвітній навчальний заклад... Завантажити

Положення про державну підсумкову атестацію

Відповідно до статті 34 Закону України "Про загальну середню освіту", постанов Кабінету Міністрів України від 16.11.2000 № 1717 "Про перехід загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру і 12-річний термін навчання" (із змінами), від 25.08.2004 № 1095 "Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти" (із змінами) та від 31.12.2005 №1312 "Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти" (із змінами)
Положення про державну підсумкову атестацію... Завантажити

Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні"

Відповідно до ст. 23 Закону України "Про загальну середню освіту" ( 651-14 ) та з метою забезпечення належної організації та проведення нагородження випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" та срібною медаллю "За досягнення у навчанні"
Положення про золоту медаль... Завантажити

Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні" та похвальну грамоту "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів"

Про внесення змін до Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні" та похвальну грамоту "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів"
Положення про похвальний лист..." Завантажити

Положення про раду загальноосвітнього навчального закладу

Відповідно до п. 64 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 N 964 ( 964-2000-п )
Положення про раду загальноосвітнього навчального закладу... Завантажити

Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах

Про затвердження Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах { Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства освіти і науки N 61 ( z0288-03 ) від 05.02.2003 N 797 ( z1400-04 ) від 15.10.2004 N 432 ( z0499-08 ) від 19.05.2008 }
Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах... Завантажити

Положення про екстернат загальноосвітнього навчального закладу

Відповідно до Законів України „Про освіту", „Про загальну середню освіту”, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.02.2008 № 94, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.02.2008 за № 151/14842, та інших нормативно-правових актів в галузі освіти
Положення про екстернат загальноосвітнього навчального закладу... Завантажити

Положення про порядок замовлення, видачі та обліку документів про освіту державного зразка

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.11.97 N 1260 ( 1260-97-п ) "Про документи про освіту та вчені звання" (із змінами та доповненнями) та Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого Указом Президента України від 07.06.2000 N 773 ( 773/2000 ), Н А К А З У Ю: 1. Затвердити Порядок замовлення, видачі та обліку документів про освіту державного зразка (далі - Порядок), що додається.
Положення про порядок замовлення, видачі та обліку... Завантажити

Типове положення про атестацію педагогічних працівників України (нова редакція)

Відповідно до частини четвертої статті 54 Закону України «Про освіту», частини першої статті 32 Закону України «Про дошкільну освіту», частини першої статті 27 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 25 Закону України «Про позашкільну освіту», частини четвертої статті 45 Закону України «Про професійно-технічну освіту», частини четвертої статті 48 Закону України «Про вищу освіту» та з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності.
Типове положення про атестацію педагогічних працівників України (нова редакція)... Завантажити

Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт МАН

Про затвердження Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності ( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту N 29 від 16.01.2012 N 360 від 26.03.2012 ) Відповідно до статті 2 Закону України "Про загальну середню освіту", Постанови Верховної Ради України від 09.01.2007 N 536-V "Про стан і перспективи розвитку загальної середньої освіти в Україні", Указу Президента України від 20.03.2008 N 244 "Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні", з метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей та обдаровань, науково-методичного забезпечення системи загальної середньої освіти.
Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади... Завантажити

Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти

Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти (з урахуванням змін до Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти (наказ МОН України від 29.06.2006 року № 489) Затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 6 вересня 2000 р. № 434 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2000 р. за № 659/4880
Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти... Завантажити

Положення про порядок наймання та звільнення педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти, що є у державній власності

Відповідно до статті 54 Закону України "Про освіту" ( 1060-12 ), статей 21-24 Кодексу законів про працю України ( 322-08 ), з метою удосконалення трудових відносин у галузі освіти, забезпечення умов для ініціативності і самостійності педагогічного працівника з урахуванням індивідуальних здібностей і професійних навичок, посилення спільної відповідальності сторін, правової і соціальної захищеності педагогічних працівників...
Положення про порядок наймання та звільнення педагогічних... Завантажити

Порядок державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів

Про затвердження Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів ( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки N 658 від 16.08.2004).
Порядок державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів... Завантажити

Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів

Положення про навчальні кабінети (далі – кабінети) розроблено відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» та інших законодавчих актів України. Дія цього Положення поширюється на навчальні кабінети, що існу¬ють і створюються у загальноосвітніх навчальних закладах.
Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів... Завантажити
Документи